معرفی تنوئید ریتارد اصلی و روش تشخیص تنوئید ریتارد تقلبی

تنوئید ریتارد های تقلبی در رنگ ، سایز ، کیفیت بسته بندی با نمونه اصلی تفاوت هایی دارند اما مهم ترین تفاوت تنوئید ریتارد اصلی و تقلبی در سایز و فونت نوشته های پشت ورقه قرص هست .

به تصویر دقت کنید . نوشته های پشت ورقه تنوئید ریتارد اصلی به رنگ سرمه ای هست .

در بازار ایران 3 نمونه تنوئید ریتارد تقلبی موجود هست که به معرفی آنها می پردازیم :

مدل اول : با دقت به تصویر توجه خواهید شد که تنوئید تقلبی در چاپ کلمات و سایز آنها با نمونه اصلی تفاوت دارد . همچنین رنگ نوشته های تنوئید تقلبی کمی تیره تر است .

مدل دوم : همان طور که در تصویر مشخص هست تنوئید ریتارد تقلبی در رنگ و فونت کلمات کاملا با نمونه اصلی تفاوت دارد و رنگ های روشن تر است . همچنین غلاف قرص ها نیز بزرگ تر هستند که به راحتی قابل تشخیص هست . متاسفانه بسیاری از سایت ها و فروشگاه اقدام به فروش این مدل به عنوان محصول اصلی می کنند . لطفا مراقب باشید !

مدل سوم : در این نمونه نیز رنگ کلمات و سایز آن ها با نمونه اصلی تفاوت کاملا مشهودی دارد . در این نمونه تنوئید ریتارد تقلبی ، رنگ کلمات مشکی است و سایز آن ها کوچک تر می باشد.

تشخیص ریداکتیل اصلی و تقلبی

ریداکتیل اصلی دارای هلوگرام و برچست اصالت می باشد

ریداکتیل تقلبی بدون هلوگرام و لیبل اصالت

تشخیص اصالت کپسول لاغری جی سی GC

1-قوطی کپسول لاغری جی سی اصل باید به رنگ طلایی باشد .

2- روی کپسول های باید کلمه GC به رنگ سفید حک شده باشد .

3- دارای بارکد و کد ریجستری باشد .

برای تایید اصالت میتوانید به سایت https://www.gcherbal.com مراجعه کنید و کد ریجستری را در کادر مخصوص موجود در سایت شرکت سازنده وارد کنید تا اصالت آن را تایید کند .

قوطی های قرمز رنگ جی سی همگی تقلبی هستند و به هیچ وجه مورد تایید نیستند .

تشخیص اصالت کپسول لاغری ایزی اسلیم

ایزی اسلیم یکی از بهترین محصولات لاغری در چند سال اخیر بوده است و درصد بالای رضایت را از مشتریان کسب کرده است . به دلیل محبوبیت زیاد این محصول ، نمونه های تقلبی زیادی تولید شده است و در بازار به فروش میرسد . به همین دلیل ، شرکت اصلی تولید کننده ایزی اسلیم هر سری از این محصول را با بسته بندی متفاوت روانه بازار می کند .

ما به شما مشتریان عزیز توصیه می کنیم جدید ترین بسته بندی ایزی اسلیم را تهیه کنید تا احتمال خرید محصولات تقلبی کاهش یابد .

جدید ترین بسته بندی ایزی اسلیم با درب قوطی آبی و کپسول های قهوه ای

برخی از بسته بندی های قدیمی ایزی اسلیم که در حال حاضر نمونه اصلی آن ها در بازار موجود نیست و مدل های تقلبی آن ها به فروش می رسد . جدا از خرید بسته بندی های قدیمی خودداری کنید .

تشخیص اصالت کپسول لاغری بلوبری برزیل

بسته بندی های بلوبری تقلبی :

تشخیص اصالت کپسول لاغری گلوریا

گلوریا نیز یکی از بهترین محصولات لاغری در بازار می باشد . شرکت تولید کننده برای جلوگیری از سواستفاده کلاه برداران پارت های جدید را با تغییر در بسته بندی ارائه می دهد .

اخرین تغییر بسته بندی گلوریا ، تغییر درب قوطی از رنگ بنفش به رنگ قرمز هست .

از خرید قرص لاغری گلوریا با درب طلایی و بنفش و یا بسته بندی قدیمی جدا خودداری کنید .